Otevíráme veterinární kliniku v Mělníku

 

Veterinární ordinace MVDr. Radka Bayera, a veterinární klinika U Jonáše, MVDr. Jana Umana,  přechází pod společnost VetPark. Spojením obou praxí, rozšíříme nejen působnost, ale především vznikne pro Vaše čtyřnohé kamarády větší a lépe vybavená klinika, ve které bude současně ordinovat více lékařů.

 

Stávající klienti obou klinik získají výhody zákazníků společnosti VetPark. Sdílení klientské databáze s ostatními klinikami VetPark, Vám umožní bez zbytečných průtahů a složitého předávání lékařských zpráv a výsledků z vyšetření využívat bez obav jakoukoli naši ordinaci, kliniku, nebo nemocnici s týmem zkušených, specializovaných veterinárních lékařů sítě VetPark. Stejně tak se stávající klienti sítě VetPark mohou těšit z rozšíření naší působnosti. Věříme že změna bude pro naše  i staro-nové klienty obou původních mělnických veterinárních pracovišť přínosem.

 

Vzájemná spolupráce jednotlivých pracovišť umožňuje nejen zastupování jinak nenahraditelných odborníků, zejména profesionálních veterinárních lékařů a techniků, ale také umožňuje zákazníkům získat v co nejkratším čase odpovídající péči pro své domácí mazlíčky, pokud není možné určitý zákrok provést vzhledem k technologické náročnosti či požadavkům na hospitalizaci. Každá pobočka VetPark má totiž zázemí a lokální oporu v místně příslušné veterinární nemocnici, kde jsme v případě nutnosti připraveni na jakékoliv výzvy.

 

Výhod je však mnohem více. Připravujeme nejen posílení technologického zázemí mělnické pobočky, ale díky operativním možnostem sítě VetPark, bude posíleno i personální zastoupení.

 

Pokud jste z Mělníka či z blízkého okolí, neváhejte nás brzy navštívit!

 

Více informací o naší pobočce najdete na stránce "Veterinární klinika Mělník"

 

 

 

Please reload

Doporučené

Cestování do zahraničí s mazlíčky

1/6
Please reload

Poslední články
Please reload

Kategorie
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • RSS Social Icon