top of page

VETERINÁRNÍ KLINIKA NERATOVICE

Veterinární klinika v Neratovicích je referenčním pracovištěm sítě VetPark. Celková plocha kliniky je nad 600m2, dvě čekárny, tři ordinace, aseptický operační sál se dvěma operačními stoly, septický operační sál, sterilizace, 2x RTG vyšetřovna, CT vyšetřovna, MRI vyšetřovna. Klinika disponuje vlastním parkovištěm. Klinika je bezbariérová. ​Pro vaše pohodlí je připravena komfortní čekárna s recepcí  a sociálním zázemím.

Technické řešení zahrnuje pokročilou vzduchotechniku s klimatizací a lineárním prouděním vzduchu na operačních sálech, ve stropech je integrován systém germicidních zářičů ke sterilizaci prostředí, rozvod medicinárních plynů, centrálního vysavače, centrální odsávačky, což zvyšuje řádově čistotu prostředí a snižuje riziko výskytu infekčních agens. Podlahy jsou řešeny velkoformátovou dlažbou s pryskyřinou spárou, na operačních sálech jsou lité antistatické podlahy beze spár. Stropní stativy umožňuijí snadný a dokonalý úklid. Na klinice jsou integrovány systémy takzvaných inteligentních operačních sálů a vyšetřoven, umožňující využití nových diagnostických a léčebných modalit. 

Kvalitní technické zázemí poboček VetPark, tým zkušených veterinárních lékařů a specialistů, společně s operativními konzultacemi nám umožňují efektivně a rychle léčit i komplikované případy, se kterými si jednotlivé pracoviště nemůže poradit. Kromě řady veterinárních pracovišť s propojenou databází lékařské dokumentace, disponujeme distribučním skladem, moderním přístrojovým vybavením, krevní bankou a rezervním technickým zabezpečením. Tato koncepce nám umožňuje poskytovat špičkovou léčebnou péči a vysoce profesionální služby za bezkonkurenční ceny, v rámci celé pobočkové sítě VetPark.

bottom of page