top of page
Veterinární klinika Neratovice | VetPark

+420 725 969 964

dvojče Dogs

Připravovaná veterinární klinika v Neratovicích bude zatím největší pracoviště sítě VetPark. K budově kliniky přiléha chráněné parkoviště. Pobočka je situovaná v centru Neratovic. Naše nová klinika bude nejmodernějším pracovištěm sítě VetPark a bude nabízet novou úroveň péče o vaše čtyřnohé kamarády. 

Informační sekci o naší nově zřizované klinice pro vás právě připravujeme! Brzy se dozvíte více!

Klinika v Neratovicích bude novým referenčním pracovištěm. V první fázi zprovozníme dvě ordinace, vyšetřovnu s RTG, USG, CT a endoskopií. V provozu bude také septický operační sál, sterilizace a velký aseptický operační sál. Pro vaše pohodlí je připravena komfortní čekárna s recepcí  a sociálním zázemím. Celková plocha pracoviště je 500 m2. 

Technické řešení zahrnuje pokročilou vzduchotechniku s klimatizací a lineárním prouděním vzduchu na operačních sálech, ve stropech je integrován systém germicidních zářičů ke sterilizaci prostředí, rozvod medicinárních plynů, centrálního vysavače, centrální odsávačky, což zvyšuje řádově čistotu prostředí a snižuje riziko výskytu infekčních agens. Podlahy jsou řešeny velkoformátovou dlažbou s pryskyřinou spárou, na operačních sálech jsou lité antistatické podlahy beze spár. Většina vybavení je zavěšená ze stropu, což umožňuje snadný a dokonalý úklid. Na klinice jsou integrovány systémy takzvaných inteligentních operačních sálů a vyšetřoven, umožňující využití nových diagnostických a léčebných modalit. 

V druhé fázi zprovozníme zbývající 1/3 prostor. Věříme, že si naši čtyřnozí kamarádi zaslouží špičkové ošetření v odpovídajícím prostředí. 

Kvalitní technické zázemí poboček VetPark, tým zkušených veterinárních lékařů a specialistů, společně s operativními konzultacemi nám umožňují efektivně a rychle léčit i komplikované případy, se kterými si jednotlivé pracoviště nemůže poradit. Kromě řady veterinárních pracovišť s propojenou databází lékařské dokumentace, disponujeme distribučním skladem, moderním přístrojovým vybavením, krevní bankou a rezervním technickým zabezpečením. Tato koncepce nám umožňuje poskytovat špičkovou léčebnou péči a vysoce profesionální služby za bezkonkurenční ceny, v rámci celé pobočkové sítě VetPark.

O NÁS
Veterinární nemocnice, klniky a ordinace VetPark

PROFESIONÁLNÍ VETERINÁRNÍ PÉČE A SLUŽBY

Naše veterinární pracoviště disponují veškerou moderní veterinární technikou

VetPark sdružuje tým zkušených a profesionálních veterinárních

lékařů a techniků

Jsme celorepubliková síť veterinárních klinik, nemocnic, ordinací.

Vybavení pobočky

 

CT počítačová tomografie, výkonný stacionární RTG s přímou digitalizací, skiaskop, usg - sonografie s pokročilými kardiologickými funkcemi, 3x rigidní endoskop, videoendoskop, gastroskop, bronchoskop, 3x elektrokauter, 2x otoskop, ophtalmoskop, desinfektor, 2x horkovzdušný sterilizátor, 2x autokláv, 3x hydraulický operační stůl, 2x vyšetřovací stůl, 6x operační světla, hospitalizační box,  operační mikroskop, laboratorní mikroskop, laboratorní odstředivka,  chirurgické instrumentárium,  mikromotor, centrální chirurgická odsávačka, rozvod medicinálních plynů, 2x inkubátor,  holící strojek, čistící stroj,  10x infuzní pumpa, 10x lineární dávkovač, 3x inhalační anestezie, 5x kardiomonitor, digitální váha pro velká zvířata, digitální váha pro malá zvířata.

Služby poskytované na pobočce

Diagnostika: CT, výkonný stacionární RTG, Usg diagnostika, včetně barevné dopplerovské diagnostiky.

 

Chirurgie: široké spektrum chirurgických zákroků,: operace pupeční kýly,  traumatické kýly, kastrace feny, psa, kočky, kocoura, králíka, operace nádorů sleziny, splenectomie, nádorů mléčné žlázy,  operace močových kamenů, zánětu dělohy, torse žaludku, urgentní medicína, traumatologie, transfůze krve.

Oční chirurgie: ošetření entropia, ektropia, harderovy žlázy, folikulárního zánětu, nádorů víček, odstranění ektopických řas pod kontrolou operačního mikroskopu.

Ortopedie: základní vyšetření, nejbližší ortopedické pracoviště najdete na pobočce VetPark v Brandýse n.L.

Operace cévní: základní ošetření, nejbližší pracoviště cévní chirurgie na pobočce VetPark v Brandýse n.L.

Neurochirurgie: základní vyšetření, nejbližší ortopedické pracoviště najdete na pobočce VetPark v Brandýse n.L.

Instrumentační metody: odstanění cizích těles endoskopicky, další zákroky na pobočce VetPark v Brandýse n.L.

Zobrazovací metody: USG, RTG, skiaskopie,  endoskopie. Nejbližší CT na pobočce VetPark v Brandýse n.L.

Stomatologie: záchovná, čištění zubního kamene ultrazvukem, broušení zubu hlodavcům a zajícovcům.

Endoskopie: flexibilní endoskop.

Anesteziologie: Inhalační anestezie s monitorováním životních funkcí. infuzní pumpa, lineární dávkovač, kardiomonitor,

Interní medicína: vyšetření krve, biochemické i hematologické, endokrinologické testy, genetické testy, testy na HCM koček, parazitologcká vyšetření, dermatologie, vyšetření kožních seškrabů, mikrobiologická vyšetření. Testy na infekční onemocnění psů a koček, včetně genetiky. Parvotest, FIV, FIP, FeLV testování. Koprologická vyšetření trávení i parazitologická vyšetření..

Kardiologie: EKG vyšetření, RTG vyšetření srdce. Echokardiografie na na pobočce VetPark v Brandýse n.L.

Prevence a reprodukce: očkování, konzultace, prodej antiparazitárních preparátů, stanovení hladiny progesteronu, cytologické stanovení říje, inseminace.

 

Připravujeme: laparoskopické kastrace, operace nádoru hypofýzy.

SLUŽBY

KONTAKTUJTE NÁS

Veterinární služby Vám poskytujeme jménem společnosti VetPark Clinics s.r.o. IČ: 029 952 63

Veterinární ordinace Čelákovice

Na Závěrce 1437

Neratovice

277 11

neratovice@vetpark.cz

+420 606 684 138

Ordinační hodiny

Rozpis služeb       připravuje se

pondělí-pátek       připravuje se

sobota-neděle      připravuje se

NOVÁ VÝŠE PŘÍPLATKŮ ZA VÍKENDY/SVÁTKY 350 Kč VŠEM PACIENTŮM

(objednaným, neobjednaným, k podání infuze, pacientům ke kontrole apod.)

PLATÍ VE VŠECH POBOČKÁCH VetParku.​​

POKUD MÁTE NĚJAKOU STÍŽNOST ČI BYSTE RÁDI ŽÁDALI O REKLAMACI, MŮŽETE TAK UČINIT ZDE

POKUD MÁTE JAKÝKOLIV DOTAZ, NEVÁHEJTE A NAPIŠTE NÁM

Vaši zprávu jsme obdrželi, děkujeme!

KONTAKT
bottom of page